2017 Emekliye Promosyon Ödemeleri


2017 yılında emeklilerimizin merakla beklediği konuyu sayın başbakanımızın yaptığı açıklama ile emeklilere promosyon ödemeleri netleşti.Ödeme takvimine bakıldığında mart ayında başlanan ödemeler 1000tl altı maaş alan emeklilere 300tl promosyon.

1000tl ve 2000tl arası maaş alan emeklilere 375tl promosyon ve 2000tl ve üzeri maaş alan emekliler 450tl promosyona hak kazanacak.

Kampanya kapsamında tüm emekliler ve yeni emekli olacak kişiler bu promosyondan faydalanabilecek.

Mevcut maaşını devlet ve özel bankalardan alan emekliler 3 yıllık maaş alma sözleşmeleri vermeleri durumunda promosyondan faydalanacak.

Çoğu banka emeklilere sms ile bilgi vereceklerdir.Birden fazla emekli maaşı alanlar sadece 1 tane promosyona hak kazanacaktır.

Vefat eden emeklilerin eş ve çocuklarıda promosyon alabilecek.

Promosyona nezaman başlanacak ve kaç ay sürecek sizler için araştırdık ve mart 2017 tarihinde başlanıp 3ay süre ile mayıs 2017 sonunda tamamlanması  amaçlanmaktadır.

Emekliler diledikleri gibi nüfus cüzdanları ile istedikleri banka şubesinden 3yıl sözleşme yaparak promosyon hak sahibi olabilirler.

Bankaların düzenlediği 2017 promosyon ödemeleri hakkında banka şubelerindeki bireysel müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve avantajları sorgulayabilirsiniz.Sorularınızı bankakrediler.com editörlerimizize 7 gün 24 saat iletebilirsiniz.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın