5 Yıl Vadeli Girişimci Kredisi


Ziraat bankası krediye ihtiyaç duyan kobilerin yatırımlarına ara vermeden düzenli birşekilde sürdürmesini amaçlayan yeni bir girişimci kredisi fırsatını açıkladı.Üstelik bu kredi 5 yıl vadeli.

İşletmelerin istihdam konusundaki seferberliği ülkemiz adına gerçekten umut verici  ziraat bankasıda bu konuda gereken desteği verdiğini duyurdu.

Hemde yeteri kadar teminatı bulunmayan işletmelerin kredi garanti fonu teminatlı 5 yıla varan vade imkanı ile 250.000tl tutarlarda kredi kullanabiliyorsunuz.

Bu fırsattan nasıl faydalanabilirim?

Öncelikle kobi olduğunuzu gösterir belge,ticaret veya sanayi odalarından yada esnaf veya sanatkar  meslek odalarına kayıtlı olmanız gerekir.Bu statüleri bulunan gerçek veya tüzel kişi işletmeleri kredi garanti fonunun sağladığı bu kampanyadan faydalanabilecek.

Kredi detayı nelerdir?

Bu kredi fırsatı ile 250.000tl tutarlı 60ay (5)yıl vade imkanı.

Kobilerin  ödeme talimatı,kobi kart,çek,pos,internet bankacılığı,sigorta ürünlerinden minimum ikisine sahib başvuru yapmış olmaları gerekir.

Kredi garanti fonu ve ziraat bankası arasındaki çalışma ile değerlendirme yapılarak kredi başvurularınız sonuca ulaşacaktır.

Kredi için son başvuru tarihi 31.5.2017 sizde işletmenizin geleceği için bu günden yatırım yapabilirsiniz.

Ziraat bankasının düzenlediği bu kredi kampanyasından ziraat bankası şubelerindeki bireysel müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ziraat bankası şubelerinde.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın