50.000TL Kosgeb Onaylı Kredi


Denizbank kobilerin acil ihtiyaçlarının anında karşılayabilmesi için kosgeb den onay alan kobi kredisi şimdi denizbankta.

Üstelik sıfır faizli olarak kullanabilirsiniz.Kosgeb küçük ve orta ölçekli esnaflara yönelik 1.yıl ödemesiz 2.yıldan itibaren 3ayda bir ödemeli 36ay vadeli kredi seçenekleri kobilerimizin rahatlaması için önemli.

Kosgeb onaylı krediden nasıl faydalanabilirim sorusu aklınıza takılıyordur bunu sizler için araştırdık kosgeb destek programına başvurduğunuz ve başvurunuz onaylandığı takdirde sıfır faizli işletme kredisinin avantajından faydalanabilirsiniz.

Ayrıca cep telefonunuzdan KOSGEB yazıp TC KİMLİK NUMARANIZI 3280’e gönderebilirsiniz.

Kosgeb kredisinden dosya masrafı ödemeden,faiz ödemeden ayrıcalıklı seçeneklerden faydalanarak geri ödemeyi yapabilirsiniz.

İşletmelerimiz 2017 yılının daha verimli daha çok yatırım almalarını sağlayacak bu kredi olanaklarından herzaman yararlanabilir.

Denizbank ve kosgeb ortak çalışması olan kredi hakkında denizbank şubelerindeki bireysel müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek faydalanabilirsiniz.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın