500tl Promosyon


Fibabank emekliler için en yüksek promosyon bizde startı ile 500 lira promosyon veriyor.Sosyal güvenlik kurumu ile yapılan anlaşma doğrultusunda emekli maaşını fibabanktan alan emekliler bu hakkı kazanacak.

Kampanyadan 1000tl altı emekli maaşı alan emekliler 330tl promosyon alacak.1000tl ve 2000tl arası maaş alan emekliler 415tl promosyon alacak.2000tl ve üzeri emekli maaşı alan emekliler ise tam tamına 500tl promosyona hak kazanacak.

Üstelik fibabanktan emekli maaşını alan bireylere birçok ayrıcalık sunulacak cazip faiz ve kredi ödeme kolaylığı atmden nakit çekmede faiz ve ücret ödemeden kolaylık sağlanacak.

Fibabanka emekli maaşınızı taşımak istiyorsanız e devlet şifrenizle turkiye.gov.tr adresinden kolayca taşıyabilirsiniz.

Promosyon ödemeleri nezaman sorusu aklınıza takılabilir türkiye cumhuriyeti kimlik numarasının son rakamı 0 ve 2 olanlar mart ayında ödeme yapılacak kimlik numarasının son rakamı 4 ve 6 olanlara nisan ayında ödeme yapılacak.Kimlik numarasının son rakamı 8 olan emeklilerimizde mayıs 2017 tarihinde ödemelerini alabilecek.

Promosyondan bütün emekliler ve yeni emekli olacak bireyler faydalanabilecek.Vefat eden emeklilerin eş ve çocuklarıda bu promosyondan faydalanabilecek.

Fibabankın düzenlediği ayrıntı için 444 88 88 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın