Altın Hesabı Nedir?


Bankalar belirli zaman dilimlerini altın toplama günü olarak belirler.İnsanların yastık altında bulunan birikimlerinin değerlenmesi ve daha güvende olmasını sağlamak amacıyla isteyenlerin altınlarını altın mevduat hesabı açarak hesablarına yatırır.

Altın hesabında Türk lirası,Dolar ve euro olarak gram cinsinden altın alabilirsiniz.Altın hesabınızda hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Altın hesabında çalınma riski olmadan,aklınıza takılan bütün soruları unutabilirsiniz acaba eski tarihlimi,değeri düştümü gibi ihtimalleri aklınızdan çıkarın,gram olarak alım ve satım yapıldığından cüzi miktardaki birikimlerinizi de değerlendirebilirsiniz.

Üstelik birden fazla altın hesabıda açtırabilirsiniz.

Bankaların sunmuş olduğu en güzel haberlerden biriside altın mevduat hesabıdır.Unutmayın günümüzde güvenlik oldukça önemlidir.Evinizden çıktığınızda acaba altınlarım ve paralarım çalınırmı korkusu taşımadan bankaya güvenebilirsiniz.Bankada herşey resmiyette vardır ve sigortalıdır.

Hemen sizde vakit kaybetmeden bankanın yolunu tutabilir ve yastık altı birikimlerinizi hesap açarak kendi hesabınıza yatırabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi bankaların bireysel müşteri temsilcilerinde.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın