Bayramlık Krediniz Vakıfbankta


Vakıfbank herkesin güzel bir bayram geçirmesi amacıyla bayramlık yeni bir kredi kampanyası başlattı.Günümüzde herkes nerde o eski bayramlar diye hayal eder vakıfbankta gelenekselleştirdiği bayram kredilerine hayal edilen bayramı heryıl en güzeli ile müşterilerine sunar.

Hangi sektörde çalışıyorsanız  kamu personeli,özel sektör çalışanları ve emekliler vakıfbank şubelerinde herkesin bayram kredisi hazır.Üstelik mobilden,internetten,atm,mesajla,telefon bankacılığı ile krediye sıra beklemeden hemen başvurabilirsiniz.

VAKIFBANK BAYRAMLIK KREDİSİ İLE  10.000TL TUTARLI  48AYA VARAN VADELERDE  %1,20 AYLIK FAİZ ORANLARI İLE  290.01TL AYLIK TAKSİT TUTARLI  50TL KREDİ TAHSİS ÜCRETİ  İLE BAYRAM KREDİSİ KULLANABİLİRSİNİZ.

VAKIFBANK BAYRAMLIK KREDİSİ İLE  90.000TL TUTARLI  48AYA VARAN VADELERDE  % 1,16 AYLIK FAİZ ORANLARI İLE  2.583.20TL AYLIK TAKSİT TUTARLI  450TL KREDİ TAHSİS ÜCRETİ İLE BAYRAM KREDİSİ KULLANABİLİRSİNİZ.

Sizde bu bayramı farklı geçirmek istiyorsanız vakıfbank şubelerindeki bireysel müşteri temsilcilerine uğrayarak detayları öğrenebilirsiniz.

Sorularınızı www.bankakrediler.com ekibimize iletebilirsiniz ve mutlu bayramlar dileriz.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın