Bu Yaz Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Özel Kredi


Vakıfbank 2016 yazında kendi evinde oturmak isteyenlere özel hazırladığı kredi kampanyası ile sizde ev sahibi olabilirsiniz.Uygun faiz oranları,120aya varan vade seçenekleri ile konut krediniz vakıfbankta.

İnsanın kendi evi gibisi yok kira derdine son,taşınma telaşı olmadan hayal ettiğiniz en güzel evin sahibi olmak artık çok kolay.

Üstelik cep telefonunuzdan sms ile konut kredisi başvurus yapabilirsiniz tek yapmanız gereken  KONUT yazıp TCKİMLİK NUMARANIZI YAZIP,AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk kalacak şekilde yazıp  5724’e gönderebilirsiniz.

Konut kredilerinde borç transferi yapmak isteyen müşterilerde yaza özel konut kredisi fırsatından faydalanabilir.

Bu Yaz konut kredisi için  100.000TL TUTARLI  3 İLE 120 AYA VARAN VADELERDE  % 1,10 AYLIK FAİZ ORANI  800TL DİĞER ÜCRETLER KREDİ TAHSİS ÜCRETSİZ KONUT KREDİSİ FIRSATINDAN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Bu Yaz konut kredisi için  100.000TL TUTARLI  3 İLE 120 AYA VARAN VADELERDE  % 1,09 AYLIK FAİZ ORANI  KREDİ TAHSİS ÜCRETİ KREDİ TUTARININ % 0,5 ‘İ KADARDIR.800TL DİĞER ÜCRETLER İLE KONUT KREDİSİ FIRSATINDAN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Vakıfbankın düzenlemiş olduğu yaza özel konut kredisini kullanmak için vakıfbank şubelerine gelebilirsiniz.Sorularını bankakrediler.com ekibimize iletebilirsiniz.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın