Çiftçilerin Kartı Tarım Kart


Anadolu bank anadolunun emektarı çiftçilerin yükünü hafifletecek yeni bir kart tarım kart ile çiftçilerin mutluluğuna mutluluk katıyor.Çiftçilerimizle tarım kart ile teknolojiyi takip ederek nakit ihtiyacı duyduğunda sesini duyuracak bir kart var artık.

Türkiyenin heryerinde geçerli nakit taşıma derdine son verdiren tarım kart ile çiftçilerimiz artık herzaman alışveriş yapabilir ve nakit para çekebilir.

Anadolu bank tarımın destekçisiyiz  çiftçilerimizin yanındayız diyerek çiftçilerin tohum,gübre,zirai ilaç,mazot ihtiyaçları duyduklarında 30 günden 180 güne kadar vadelerde yüzde sıfır faiz oranı ile alışverişlerini kolayca yapabilirler.

Üstelik tarım kartın yıllık kart ücreti yoktur.Tarım kart ile 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz.Güvenliğiniz için kart şifresini kimseye söylemeyiniz.

Anadolubank 0850 222 55 50 müşteri temsilcisini arayarak tarım kart sahibi olabilirsiniz ve başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Ülkemizde tarımın önemi oldukça büyüktür anadolubank çiftçilerin her daim yanında olmaya ve çiftçilerimize yardımcı olmanın haklı gururunu yaşadığını söyledi.

Sizde tarım kart sahibi olmak ve bilgi almak için anadolu bank şubelerindeki bireysel müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın