Çocuğunuzun Geleceği İçin Akbank


Akbank 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramına özel hazırladığı kampanya ile çocuğunuzun geleceği için bir adım atabilirsiniz.Esnek birikim yatırım fonu ve fon sepeti talimatı ile çocuğunuzun geleceği için tasarruf yapın.

Üstelik bu kampanya ile 31.05.2016 tarihine kadar açtığınız hesapla 30tl chip para kazanma fırsatını kaçırmayın.

Unutmamak gerekir şimdiden yapılan yatırımlar çocuklarımızın ileriki yaşantısında mutlu bir geleceği kazanmalarını,onların ileride evlilik masraflarını,tatil giderlerini,ev ihtiyaçlarını karşılamaları için kolaylık sağlar.

Kampanya özellikleri;

Kampanya dahilinde çocuğum için,oğlum için,kızım için,torunum için,birikim adı ile verilen fon sepeti veya esnek birikim yatırım fonunu kapsamaktadır.Bu kampanyadan faydalanmanız için esnek birikim yatırım fonu veya fon sepeti yeni açılan hesaplar faydalanabilir,daha önce açık olan esnek birikim yatırım fonu veya fon sepeti müşteriler faydalanamazlar.

Kampanyadan bireysel müşteriler faydalanabilir.Kampanyadan faydalanmak için ayda minimum biriktireceğiniz tutar 200tl dir.Kampanya hakkını kazanan müşteriler chip paralarını altıncı ay yani haziranda yüklemesi yapılır.

Not:15gün içinde kullanılmayan chip para ücreti geri alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi akbank şubelerinde.

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın