Enerji Kredisi (2017)


Ziraat bankası kobiler ve esnaflarımızın enerji sektörlerinde daha çok yatırım daha çok iş alanı oluşturması için dünya bankası enerji kredisi kullandırıyor.

Ziraat bankasıyla çalışan kobiler düşük faizle,uygun ödeme seçenekleri ile enerji kredisinin sahibi olabiliyor.Ülkemizde ve dünyada yapılan yeni enerji yatırımları sektörlere  ivme kazandırdı artık enerji teknoloji ile paydaş hale geldi.

Maksimum 40milyon tl net satış ve ikiyüzelli personele sahip işyerleri enyüksek 150milyon tl ve binbeşyüz personele sahip kobiler enerji giderlerini azaltacak anapara ödemesiz dönemli,8 yıl vadeye kadar 3-6 veya yılda bir geri ödeme seçenekleri ile dünya bankası enerji verimliliği kredisi kullanabilirler.

Ziraat bankası KREDİ KULLANIMI KOBİLER İÇİN MİNİMUM 250.000DOLAR MAKSİMUM 3.5MİLYON DOLAR VE ORTA SEVİYEDEKİ KOBİLER İÇİN 5 MİLYON DOLARDIR.

Sektörde faliyet gösteren işletmelerimiz ziraat bankası şubelerine gelerek bireysel müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın