Esnafa Özel Ramazan Kredisi Şekerbankta


Şekerbank esnaf ve kobilerimizin ramazan ayında nakit ihtiyacı duyduğunda hemen yardımına yetişecek ramazan kredi kampanyası ile düşük faizli kredi kullandırıyor.Ramazan ayında işlerin zirve yaptığı esnafların yüzünün güldüğü anda stok yapma ihtiyacı duyan esnafın desteğine şekerbank yetişir.

Ramazan kredi kampanyasından kimler faydalanır?

Kredi kampanyasından esnaf ve kobilerimiz öncelikli faydalanabilir.Sizde esnaf ve kobi olduğunuzu gösterir belge ile şekerbank şubelerine gelerek uygun ödemeli ramazan kredi seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

3ay erteleme fırsatı ile kredi kampanyasından 30.06.2017 tarihine kadar şekerbank şubelerine yada internet üzerinden kısayoldan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbankın düzenlediği kampanya ile 6 veya 12aya varan vadelerde % 1,50 faiz oranı,13-24aya varan vadelerde % 1,52 faiz oranı,25-36aya varan vadelerde % 1,55 faiz oranı üstelik üç aya varan vadelerde kredi taksiti ertelemesi yapabilirsiniz.

Esnaflarımız ve kobilerimiz bu ramazan ayında bende enfazla satışı yapmak istiyorum çok para kazanacağım diyorsanız bol bol stok yapıp piyasa fiyatında ürün satarsanız şekerbank kredisi tam size göre.

Ayrıntılı bilgi şekerbank şubelerindeki bireysel müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın