Faizsiz Kredi Veren Bankalar


Faizsiz kredi çekmek aslında herkesin hayalidir.Peki günümüzde faizsiz kredi veren banka varmı varsa hangileri diye sizler için araştırdık ve katılım bankaları faizsiz kredi veriyor.

Katılım bankaları hangileridir?

Albarakatürk bankası faizsiz kredi veren bankalarda ilk  sırada yer alır.Günümüzde konut,taşıt ve ihtiyaç finansmanını faizsiz olarak sağlar.Sizlere ödeme gücünüze göre tutarlarda ve vadelerde kar oranı ile kredisini kullandırır.

Ziraat Katılım Bankasıda yeni kurulan bir katılım bankasıdır.Faizsiz olması özelliğiyle ihtiyaç,taşıt ve konut finansmanını belli bir kar oranı ile müşterileri için sunar.Ziraat bankasından farkı faizsiz olmasıdır.Dini kurallara uygun olarak hizmet sunan banka ile sizde detaylı bilgiyi ziraat katılım bankalarından alabilirsiniz.

Vakıf Katılım bankasıda şube sayısını artıran yeni kurulan faizsiz bir bankadır.Din kurallarına uyumlu olarak çalışan katılım bankalarındandır.Düşük kar oranı ve uygun ödeme kolaylıkları ile müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir.

Kuveyttürk Katılım Bankasıda eski bir katılım bankadır.Faizsiz dini kurallara uygun olması sebebiyle önemli bir yeri vardır.İhtiyaç taşıt ve konut finansmanını uygun ödeme seçenekleri ile faizsiz olarak sunar.

Türkiye Finans Katılım Bankasıda faizsiz kredilere dini olarak sakıncası olmadan kar oranı ile ihtiyacınız ne ise kolayca kredi kullanabilirsiniz.Konut taşıt ve tüketici kredilerinin vazgeçilmez bir bankasıdır.

Katılım bankaları çok eskiden beri hizmet vermeye devam eden daha çok Muhafazakar ailelerin tercih ettiği bankalardır.Dini kural ve kaidelere uygunluğu ile herkes tarafından tercih edilir.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın