Günde 15 Lira Taksitle 15.000 lira Kredi QNB Finansbankta


QNB Finansbank ilkbahar da ihtiyaçların arttığı bir dönemde günde 15 lira taksitle 15.000lira kredi kullandırıyor.Üstelik internet ve cep şubesinden bilgisayar başından kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.Kefilsiz,evraksız,formalitesiz,düşük faiz oranları ile kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Banka şubesinde sıra beklemekten yorulduysanız kredi finansçıdan alınır diyen QNB finansbank sizi yormadan kredi kullandırıyor.

Finansbankın düzenlediği kredi fırsatı ile 1000lira ve 30.000lira aralığında kredi kullanabilirsiniz.

30.000tl tutarlı kredi için  % 1,20 aylık faiz oranları ile  48aya varan vadelerde  870tl aylık taksit tutarı  157.50tl kredi tahsis ücreti  1.038.35tl sigorta prim ücreti ile kredinizi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank kredisi ile sizde online işlemlerden online kredinizi kullanabilir cevabını hemen alabilirsiniz.Sizde ihtiyaçlarınızı ertelemeden en yakın qnb finansbank şubelerindeki bireysel müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek kredi hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları kredisiteniz@hotmail.com mail adresimize yada bankakrediler.com ekibimize iletebilirsiniz.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın