İnternet Şube (2017)


Bankacılığın 21.yüzyılda sürekli yenilikleri takip etmesi ile teknoloji çağına ayak uydurması müşteri memnuniyetini artırmaktadır.Banka müşterisi olarak sürekli teknoloji fırsatlarından faydalanmak isteriz.

21.yüzyılda internet çağı çığır açmış durumda artık bankalar müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına evlerinde masa başında kendi bilgisayarları ile hızlı,kolay ve güvenli adımlarla hertürlü bankacılık işlemini yapabilir.Bankaların internet şubeleri ile artık bütün işlemler çok kolay hesap hareketlerini hemen görüntüleme fırsatı,nakit işlemlerini kolayca halledebilme imkanı sunuluyor.

İnternet şubesi ile bireysel ve kurumsal işlemleri yapabilirsiniz.Kredi ödemelerinizi görüntüleyebilir kaç taksit ödediğinizi ve nekadar taksit kaldığını bulabilirsiniz,kredi kartı taksitlerinin ödemelerini görüntüleyebilir ve kaç taksitiniz kaldığını hemen bulabilirsiniz,çek ve senet işlemlerinizi yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.

İnternet şubesi ile havale,eft,arbitraj işlemlerini yapabilirsiniz eft saati genellikle 08.30 da başlayıp 17.00 da sona erer.Arbitraj havale ve döviz işlemlerini 24 saat yapabilirsiniz.

İnternet şubesi eft,havale işlemleri ücrete tabidir bankadan bankaya farklılık gösterebilir.Bireysel ve tüzel işletmeler internet şubesinden faydalanabilir.

İnternet şubesinden ihtiyaç kredisi,konut kredisi,taşıt kredisi,kredi kartı,telefon bankacılığına başvurunuzu yapabilirsiniz.İnternet şubesi hesabınızı ilgili banka şubesi aracılığı ile açabilir ve kapatabilirsiniz.

İnternet şubesi güvenliğiniz için ilgili bankanın internet sitesini doğru tuşlayarak giriş yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.Örneğin http://www.ziraatbank.com.tr adresi ile ziraat bankası internet şubesine girebilirsiniz.

Modern çağın vazgeçilmezi bilgisayarlar ile bankaların internet sitelerine girerek hertürlü bilgiyi ve işlemi zaman kaybetmeden parmaklarımızla acilen ihtiyacımız ne varsa hemen yapabiliriz.

Sizde bankacılık işlemlerinde internet şubesi başvurunuzu bankaların şubelerine giderek bireysel müşteri temsilcileri ile kolay ve zahmetsizce yapabilirsiniz.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın