İşletmelere 50.000tl Kredi


Vakıfbank var olan işletmelere ve mevcut işletmesini daha da geliştirmek isteyenlere kosgeb destekli sıfır faizli işletme kredisini kamu oyuna duyurdu.

Günümüzde ekonominin önemi gittikçe artıyor ekonomiyi güçlendirmekte daha çok yatırım ve daha çok iş fırsatı sunmaktan geçiyor.Kosgeb de bu yıl işletmelerin ihtiyaçlarını hemen karşılayabilmeleri için enuygun koşullarda kredi kullandırıyor.

Özellikle istihdam konusunda önemli bir yeri olan işletmelerin işsizlerin ümidi olarak yeni iş imkanları verilmesi birçok gencin hayali ve umudu oldu.Bu noktada gençlerimiz artık iş sahibi oldu.

KOSGEB SIFIR FAİZLİ İŞLETME KREDİSİ 50.000TL TUTARLI  36AYA VARAN VADELERDE  İLK BİR YIL ÖDEMESİZ DÖNEMLİ GERİ KALAN 24 AY 3AYDA 1 TAKSİT ÖDEMELİ OLARAK KREDİNİN BÜTÜN FAİZLERİ KOSGEB TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR.KREDİ TAHSİS ÜCRETİ OLMADAN KOSGEB DESTEKLİ KREDİ İMKANINDAN İŞLETMELERİMİZ FAYDALANACAKTIR.

Bizde bankakrediler.com ekibi olarak kosgeb ve vakıfbank seferberliği ile düzenlenen kampanya için çok teşekkürlerimizi sunarız.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın